İngilizce

Dil öğrenme becerilerinin en aktif olduğu çocukluk dönemi, anadilin yanında yabancı dillerin de öğrenilmeye başlanması için en uygun dönemdir. Yabancı dili sevdirmek ise kilit önemdeki konudur. Anadili ingilizce olan eğitmenlerle, oyunlar oynayarak yapılan dil eğitimleri çocukların yabancı dil farkındalıklarını arttırarak eğitimlerinin ileriki yıllarında alacakları ingilizce dersleri için çok güzel bir temel oluşturur.

Yüzme

Sıcak yaz günlerinde çocukların belki de vazgeçemedikleri tek eğlencedir yüzmek. Bedensel ve zihinsel gelişime katkı yapan yüzme, tüm vücut kaslarını çalıştırarak dayanıklılığı, koordinasyonu ve esnekliği sağlar. Arkadaşlarıyla yüzerek geçirdiği eğlenceli zamanlar, mutluluklarını pekiştirirken kendine olan güvenlerini de arttırır.

Müzik, Ritm & Orff

Doğmadan önce bile müzikle etkileşim kurabilen çocuklarımız için eğlenceli olduğu kadar öğreticidir. Kendilerini keşfederlerken aynı zamanda zihin beden koordinasyonlarını geliştirirler.

Cimnastik

Sporun ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek yok. Tüm spor branşlarının da temeli ise Cimnastik. Küçük yaşlarda alınan cimnastik eğitimi, minik bedenleri güçlendirirken onlara disiplin ve özgüven kazandırır.

Drama

Çocuğu geliştiren yetiştiren başlı başına bir eğitim alanıdır. Drama ile oyun iç içedir. Sosyal gelişim ve çocuğun kendini tanıması için mükemmel bir yoldur.

Satranç

Gelecekte bir Büyük Usta olmak belki de bir Kasparov olmak için erken yaşta Satranç ile tanışmak ve bu oyunu sevmek gerek. Düşünce yapısı gelişen, plan ve strateji üretmeyi öğrenen çocuklar adım adım ilerlemek gerektiğini öğrenirler.

Bale ve Modern Dans

Çocuklar için dans etmek, enerjilerini harcamak ve bunu yaparken de bedenlerini tanıdıkları harika bir etkinliktir. Dans egzersizleri kasları esneterek güçlendirdiği için, kas-iskelet yapısı için oldukça faydalıdır.

Mental Aritmetik

Matematiksel işlemleri zihinden yapmayı öğreten bu program ile çocukların zeka gelişimleri oldukça artar. Zihinsel yoğunlaşma ve odaklanma gerektiren bu çalışmalar, çocukların beyin gelişimini hızlandırırken konsantrasyonlarını ve problem çözme becerilerini arttırır.